весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/7/cherez_revnoshi_cholovik_pidpaliv_30richnu.htm
Через ревнощі чоловік підпалив 30-річну жінку! На Кіровоградщині співробітниками міліції за підозрою у вбивстві своєї колишньої подружки затримано жителя Знам'янського району, - повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

У ході сварки через ревнощі підозрюваний облив 30-річну жінку легкозаймистою рідиною та підпалив...

Того дня компанія з 6 чоловік відпочивала за столом. Коли всі учасники застілля добряче захмеліли, у 36-річного раніше судимого чоловіка виник конфлікт із знайомою, з якою він раніше перебував у близьких стосунках. Через ревнощі молодик поводив себе дуже агресивно.

Аби не обговорювати ситуацію в присутності сторонніх осіб, потерпіла зайшла до будинку. Однак і у процесі розмови владнати конфлікт їй так і не вдалося.

Через деякий час зловмисник обійшов у дворі господарські приміщення та виявив там на одній із полиць пляшку з легкозаймистою речовиною. Зайшовши до кімнати, чоловік облив жінку сумішшю, кинув сірника та спокійно вийшов із хати.

Поки потерпіла горіла заживо, підозрюваний підійшов до друзів та розповів про те, що жінка вже покарана, адже він її підпалив....
Про те, що в будинку дійсно сталася трагедія, четверо гостей побачили на власні очі, коли зайшли до кімнати... Одна з жінок швидко вибігла на вулицю та покликала на допомогу.

За кілька хвилин на місце пригоди прибули лікарі швидкої і працівники Знам'янського міськвідділу міліції. Та рятувати потерпілу було пізно.
За висновками судово-медичних експертів смерть жінки настала від больового шоку в наслідок сильних опіків.

Підозрюваного в стані сильного алкогольного сп'яніння правоохоронці затримали на місці пригоди. Однак пояснити причину свого наджорстокого вчинку, зловмиснику було складно через самопочуття ще й наступного дня...

За даним фактом порушено кримінальну справу, проводиться слідство.

Відповідно до ч. 2 ст.115 Кримінального кодексу України чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років, або довічне ув'язнення.