весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/6/u_kirovogradi_obicjayut_pobuduvati.htm
У Кіровограді обіцяють побудувати Центр для молоді! Діалог влади та молоді триває. Голова Кіровоградської облдержадміністрації Володимир Мовчан вдруге зустрівся з керівниками молодіжних громадських організацій та лідерами органів студентського самоврядування. Майже півтори години учасники зустрічі обговорювали плани подальшої співпраці, - повідомляє канал "Кіровоград".

П'ять місяців тому Володимир Мовчан вже зустрічався з представниками молодіжних організацій. Це був перший діалог, під час якого новопризначений голова облдержадміністрації і лідери молодіжних структур налагоджували співпрацю. Тоді обидві сторони намітили плани та пріоритети програми «Молодь Кіровоградщини».

Однією з головних проблем минулого разу молоді люди назвали відсутність в області Центру для молоді. Створити його планують на місці недобудови, що знаходиться поряд з приміщенням обласного Центру дитячої та юнацької творчості.

Володимир Мовчан пообіцяв, що в обласному бюджеті на будівництво Центру кошти обов'язково закладуть.

Молодь же цього разу не стільки скаржилась, скільки розповідала про результати своєї діяльності: про волонтерський рух на Кіровоградщині, які заходи вдалося провести, не лише на обласному рівні, а й Всеукраїнському. Проте наголосили, що на підтримку обласної влади, все ж таки, сподіваються й надалі.