весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/6/novii_kerivnik_milicioneriv_na_kirovogradshini.htm
Новий керівник міліціонерів на Кіровоградщині провів розширену нараду. Минулої суботи в УМВС України в Кіровоградській області відбулася розширена нарада під головуванням начальника Управління полковника міліції Віктора Пащенка, - повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Віктор Михайлович довів до відома присутніх членів колегії, начальників галузевих служб та міськрайорганів першочергові завдання, які ставить керівництво міністерства внутрішніх справ та держави перед особовим складом української міліції. А це, зокрема робота у напрямку протидії економічній злочинності та нелегальній міграції, боротьби з незаконним обігом наркотиків, розкриття тяжких злочинів, вчинених проти особи, її життя та здоров'я, злочинів минулих років, забезпечення всебічного розгляду звернень громадян.

Особливу увагу Віктор Пащенко звернув на один із найважливіших чинників у повсякденній діяльності правоохоронців – дотримання ними дисципліни та законності, недопущення неправомірних дій з боку працівників міліції. У випадку ж виявлення вчинення таких правопорушень винних буде негайно звільнено з органів внутрішніх справ. Матеріали перевірок для прийняття рішення згідно чинного законодавства будуть направлятися до прокуратури.