весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/6/kviten__chas_napruzhenoyi_roboti.htm
Квітень - час напруженої роботи комунальних служб у Кіровограді. Зовсім небагато залишилось часу до травневих свят та відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, - пише kr-rada.gov.ua.

Тому кіровоградський міський голова Володимир Пузаков ставить перед комунальниками завдання з усіма роботами з благоустрою міста, першочерговими дорожніми роботами впоратись до кінця квітня.
Суттєву допомогу комунальникам нададуть і трудові колективи, які включаться у прибирання обласного центру в рамках оголошеного місячника з благоустрою міста.

Так, перед дорожнім підприємством "Диск" та комунальним підприємством з утримання шляхів поставлено невідкладне завдання навести лад у центральній частині Кіровограда, зокрема ліквідувати вибоїни та ями на вулиці Карла Маркса, підняти рівень люків комунальних мереж на проїжджій частині. Також потрібно подбати про якісну дорожню розмітку, чим займеться спеціалізоване підприємство. Роботи активізуються відразу після великодніх свят.

А комунальне підприємство "Міськсвітло" до Першого травня має відновити зовнішнє освітлення провулку Училищного, вулиці Чорновола, площі та вулиці біля залізничного вокзалу.

До робіт з благоустрою міста потрібно активніше залучати дрібних та середніх підприємців. Позитивним прикладом такої співпраці міський голова назвав територію на вулиці Короленка, яку облаштували продавці квітів. Але власники магазинів мають більші доходи, та біля їхніх закладів часто просто брудно. Тому господарі численних кіровоградських крамниць повинні благоустроїти прилеглі території, а не чекати допомоги комунальних служб.

Також міський голова наголосив на тому, що потрібно в першу чергу облаштувати сквер біля готелю "Турист", де буде встановлений пам'ятник Герою Радянського Союзу Григорію Куроп'ятникову. Володимир Пузаков звернув також увагу комунальників на те, що після поривів комунікаційних мереж, які траплялися взимку, необхідно в окремих місцях відновити дорожнє покриття. Зараз цим активно зайнялось комунальне підприємство "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство".

Надходить чимало звернень кіровоградців стосовно ліквідації сухих дерев. Такі роботи проводить колективне підприємство "Єлизавета".