весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/6/diti_viini_blokuyut_robotu_sudovoyi.htm
"Діти війни" блокують роботу судової системи у Кіровограді! Нагадаємо, відповідно до закону »Про соціальний захист дітей війни » ця категорія населення повинна щомісяця отримувати доплату у розмірі 30% від мінімальної пенсії за віком. У 2007 році Верховна Рада про зупинила ці виплати. А вже у 2008- му їх відновили, але у меншому розмірі - десять відсотків. Змиритись з такою сумою багато хто не захотів і звернувся з позовними заявами до судових органів. Позов задовольнили і у грудні минулого року Пенсійний фонд таки здійснив доплати.

Ті, хто за Законом має право на доплати вже не перший тиждень збираються біля Кіровського районного суду міста Кіровограда. Щодня близько 500 чоловік намагаються зареєструвати свої позовні заяви у канцелярії. Тим самим практично блокуючи роботу судової системи. До того ж, у середньому протягом одного робочого дня спеціалісти суду встигають прийняти не більше 70 громадян. Тому і ті, хто намагається потрапити на прийом до служителів Феміди і самі працівники суду вирішили шукати компромісне рішення.

Хотіли як краще, а сталося як завжди. Гарну ідею - складати списки намагаються впровадити в життя протягом двох останніх днів і все марно.

Користуючись безпорадністю пенсіонерів та на тлі загального ажіотажу біля цієї когорти все частіше почали з'являтись люди, які називають себе юристами. За незначну винагороду вони пропонують зібрати пакет необхідних документів і зареєструвати позови у канцелярії, зрозуміло, в обхід черги. Ми ж хочемо застерегти всіх зацікавлених не піддаватись на жодні пропозиції і не витрачати марно гроші. Найімовірніше, що вас намагаються обдурити.