весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/30/v_derzhavnomu_byudzheti_nemaye_zhodnoyi.htm
В Державному бюджеті немає жодної копійки для економіки Кіровоградщини! Валерій Кальченко, народний депутат України від фракції БЮТ перебуває у Кіровограді. Сьогодні він зустрівся з місцевою пресою і розповів, як приймався Державний бюджет та що перепало Кіровоградській області з цього бюджету.

«Бюджет депутати отримали за 15 хвилин до початку сесії, тому можливості внести будь-які зміни не було. Прочитати його за такий короткий термін неможливо, цим бюджетом можна було хібащо "відбиватися від регіоналів». У бюджеті затверджено 112 державних програм. І жодна з них не стосується Кіровоградщини.», - заявив Валерій Кальченко. Він також розповів, що зателефонував Миколі Сухомлину, голові Кіровоградської обласної ради, в нього з'ясував, що регіон потребує фінансування 5 програм, жодної ж з них у Державному бюджеті немає.

Валерій Кальченко також відмітив, що бюджет був прийнятий незаконно, адже згідно законодавства України, якщо навіть один депутат має заперечення, то бюджет не приймається. «Мені огидно те, що робить опозиція і коаліція. І не дивлячись на те, що того дня зареєструвалися 211 депутатів, замість потрібних 226, Литвин продовжив засідання», - зауважив пан Кальченко.

Нині, за словами Валерія Кальченка, на Кіровоградщині нагального вирішення потребують проблеми Гірничо-збагачувального комбінату, що розташований в Долинській. Жодної копійки в Державному бюджеті не закладено для олександрійського буро-вугільного комплексу, немає коштів і на видобуток та переробку урану.