весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/30/travnevi_muzichni_zustrichi_nezabarom.htm
"Травневі музичні зустрічі" незабаром у Кіровограді! Фестиваль камерної та симфонічної музики "Травневі музичні зустрічі", який цьогоріч пройде 13-27 травня 2010 року, було започатковано ще у 1997 році Кіровоградською обласною філармонією, управлінням культури ОДА за підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної ради.

Фестиваль створено з метою пропаганди кращих зразків світової та української класики, популяризації високої професійної майстерності виконавців та естетичного виховання молоді на видатних творах музичної культури.

Кожного року фестивальні заходи відбуваються за фінансової підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградської обласної ради, управління культури облдержадміністрації та меценатів: ВАТ "М'ясокомбінат "Ятрань", МААК "УРГА", МПП "Антураж А", ЗАТ "Радій".

В різні роки у фестивальних концертах брали участь кращі колективи України: Національний Президентський оркестр, Державний камерний ансамбль "Київські солісти", Національний Одеський симфонічний оркестр, камерні оркестри Черкаської, Одеської, Вінницької, Херсонської та Полтавської філармоній, симфонічні оркестри Львівської, Одеської та Дніпропетровської філармоній.

До участі у тринадцятому фестивалі запрошені видатні колективи та виконавці. Протягом 14 фестивальних днів для шанувальників музичного мистецтва Світловодського та Знам'янського районів відбудуться музичні зустрічі з творчими колективами філармонії та запрошеними учасниками фестивальних заходів.