весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/30/protjagom_minuloyi_dobi_na_kirovogradshini.htm
Протягом минулої доби на Кіровоградщині зафіксовано 6 пожеж. Протягом минулої доби, 29 квітня, на території Кіровоградської області зафіксовано 6 пожеж сміття та сухої трави на відкритих територіях внаслідок необережного поводження з вогнем невстановлених осіб. А саме: два випадки в Олександрії, де горіло 2 та 20 кв м сміття, у Олександрійському районі, Андріївська сільрада – 100 кв м сміття та сухої трави, 10 кв м у с. Липняжка, Добровеличківського району – 10 кв м сухої трави та 90 кв м сухої трави на Озерній балці у обласному центрі. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 29 по 30 квітня 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

29.04.10 м. Долинська: нехтування правилами пожежної безпеки господарем при спалюванні сміття спричинило пожежу 20 кв м покрівлі господарчої споруди.

29.04.10 м. Кіровоград, вул. Чорновола: через необережне поводження з вогнем невстановленої особи стало причиною пожежі 1 кв м сміття у під'їзді гуртожитку.

29.04.10 Кіровоградський район, с. Назарівка, місцевий став: через необережне поводження на воді загинув 47-річний чоловік. Місцевими рятувальниками тіло загиблого вилучено з водойми. Обставини його загибелі встановлюються.

29.04.10 м. Кіровоград, Кіровський район, вул. Попова: рятувальниками міста надано допомогу жінці по відкриванню дверей квартири. Таку ж допомогу надали рятувальники Світловодська.