весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/30/podatkova_stvorila_derzhavnii_reyestr.htm
Податкова створила Державний реєстр платників! Державна податкова адміністрація (ДПАУ) створила єдиний державний автоматизований банк даних - Державний реєстр фізичних осіб - систему обліку платників податків та інших обов'язкових платежів, - пише "Економічна правда".

Про це повідомляє агентство "УНІАН" із посиланням на прес-службу ДПАУ.

Реєстр введений згідно зі ст.1 закону "Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів".

Згідно із законом, у держреєстрі проводиться реєстрація особи з присвоєнням йому ідентифікаційного номера.

За інформацією ДПАУ, цей реєстр дасть можливість отримати за ідентифікаційним номером відомості про доходи, отриманих фізособою від підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-суб'єктів підприємницької діяльності з усіх регіонів України; про сплачені податки, збори; про майно, яке знаходиться у власності; про надані особі пільги .

Однозначно ідентифікувати фізособу на прізвищем, іменем, серією і номером паспорта неможливо тому, що використання цих реквізитів не лише збільшує обсяг інформації, а й призводить до помилок при ідентифікації особи в інформаційних системах, зазначають у Податковій.

Неточність при введенні імені, прізвища та дати народження може спричинити ідентифікацію різних осіб.

Водночас, єдина автоматизована база даних державного реєстру дає можливість проконтролювати достовірність ідентифікаційного номера.