весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/30/oleksandriiskii_burovugilnii_kompleks.htm
Олександрійський буровугільний комплекс заборгував 4 мільйони! Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Ларін провів чергову нараду з питань вирішення проблем Олександрійського буровугільного комплексу, - пише kr-admin.gov.ua.

У нараді взяли участь директор державного підприємства «Бурвугілля» Валерій Трегуб, генеральний директор ВАТ "Кіровоградобленерго" Іван Полив'яний, заступник начальника податкової адміністрації області Андрій Руднік. Розглядалося питання про продаж двох об'єктів, які є власністю Олександрійського буровугільного комплексу, з метою погашення частини податкової заборгованості і частини боргу за спожиту електроенергію.

З 2008 року у буровугільного комплексу накопився борг перед ВАТ "Кіровоградобленерго" у розмірі 4 мільйонів гривень. На сьогоднішній день комплекс повністю знеструмлений, насоси по відкачуванню води не працюють, тому затоплюється Морозівський розріз із цінним устаткуванням.

На початку наради Сергій Ларін зауважив, що принцип публічності у його роботі на посаді голови облдержадміністрації стосується і вирішення проблем буровугільного комплексу.

- Ми працюємо для людей, і люди мають знати про що ми говоримо на своїх нарадах. Я докладаю максимум зусиль для того, щоб люди бачили і розуміли те, що ми робимо, - зазначив Сергій Ларін.
Згідно із поставленими завданнями на минулій нараді зараз планується проведення оцінки об'єктів, що готуються до продажу.

Заступник начальника податкової адміністрації області повідомив, що протягом 5-7 травня буде проведена незалежна експертиза майна на місці.

10-11 травня готуватиметься звіт з проведеної роботи з чітко визначеною ціною, яка задовольнятиме усі сторони. І вже після 20 травня відбудеться відкритий аукціон з продажу підготовленого майна.

Відповідно до складеного графіка погашення заборгованості державне підприємство «Бурвугілля» взяло на себе зобов'язання щомісяця сплачувати 600 тисяч гривень за інші борги.