весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/30/na_travnevi_svjata_z_horoshim_nastroyem.htm
На травневі свята з хорошим настроєм! Ми з нетерпінням чекаємо травневих свят, адже вони є чудовою нагодою відпочити разом із сім'єю та отримати позитивний заряд емоцій після нелегких і напружених буднів.

Щоб радість вихідних не обернулася трагедією і ваш відпочинок не набув присмаку гіркоти, варто дотримуватись правил безпеки, - попереджає прес-служба ГУ МНС в Кіровоградській області.

Якщо ви виїжджаєте на відпочинок, обов'язково перевірте: чи вимкнули ви у будинку чи квартирі електрообладнання, чи перекрили воду та газ. Вже на природі не забувайте слідкувати за дітьми. Їх неспокійна вдача та природна цікавість мимоволі стають причиною нещасних випадків, тому проведіть бесіду з дитиною про те, у чому може для неї полягати небезпека біля водоймища, в лісі чи, наприклад, поблизу автотраси. І, головне, будьте завжди гарним та гідним прикладом для ваших дітей.

Будьте пильними, відпочиваючи на березі річки. Навіть якщо ви і не збираєтеся купатися, зверніть увагу на схил, особливо будьте обережними на глинищі – ви можете оступитися і впасти у воду.
Потурбуйтеся не лише про життя та здоров'я близьких, але й про довкілля. Іноді після себе відпочиваючі залишають згарище та сміття. Не допускайте такого, поважайте себе. Перед тим як розпалити багаття, ретельно очистіть місце для вогнища від сухої трави, не розкладайте його під кронами дерев, у хвойних молодняках, серед сухого очерету; не залишайте вогонь без нагляду, тим паче не дозволяйте слідкувати за ним дітям. Після відпочинку обов'язково переконайтеся, що багаття повність потухло. Бережіть природу і вона віддячить вам зеленими галявинами, щебетом птахів та гарним настроєм! Веселих та безпечних вам свят!