весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/29/u_svitlovodsku_lishe_30_proc__molodshih.htm
У Світловодську лише 30% молодших школярів уміють плавати! Виконавчий комітет Світловодської міської ради розглядає можливість продовження роботи міського басейну після закінчення опалювального сезону.

Про це повідомляє «Світловодськ».

«Такого раніше не було, і варто врахувати безліч різноманітних факторів: економічні, технічні, соціальні тощо. Але враховуючи інтереси мешканців міста, які хочуть займатися даним видом спорту, виконавчий комітет повинен задовольнити їхні потреби. Наприклад, міська тепломережа вже розробляє проект підігріву чаші басейну за допомогою когенераційної установки, який буде винесено на розгляд виконавчого комітету. Отже, протягом квітня ми маємо врахувати всі ці аспекти і визначитися з подальшим графіком роботи басейну», — цитує видання заступника міського голови Олена Макковій.

Крім того, йдеться в матеріалі, за даними управління молоді та спорту виконавчого комітету, у Світловодську, місті на Дніпрі, лише 30% дітей початкових класів вміють плавати. Тому на подальшу перспективу виконавчий комітет розглядає можливість залучити до відвідування басейну дітей з літніх таборів, які розпочнуть свою роботу з першого червня і, навіть, впровадження у шкільних закладах міста (інтернатах в тому числі) уроків плавання.

За час роботи у цьому сезоні (починаючи з другої половини грудня 2009 року) цю спортивну споруду відвідали майже 10 тисяч осіб, зазначає видання.