весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/29/u_kirovogradi_rozpochalasja_gromadska.htm
У Кіровограді розпочалася громадська експертиза. Шановні Кіровоградці! 19 квітня 2010 року розпочалася громадська експертиза Обласної Державної Адміністрації Кіровоградської області.

Організаторами експертизи виступила ТО «ТОРО», залучивши (разом з) учасників програми «Громадським радам Кіровоградщини - професійну підготовку».

Предметом експертизи став стан виконання та реалізації в Кіровоградській області державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в частині проведення консультацій з громадськістю та забезпечення участі громадян у врядуванні.

На цей час експертами нашого міста було встановлено контакт з начальником управління внутрішньої політики ОДА Каракуліним Сергієм Володимировичем, який наголошував, що робота по реалізації в Кіровоградській області державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства триває, всі покладені на його управління завдання виконуються, справа залишається за байдужими і пасивними громадянами, які не цікавляться державними справами; також на території Кіровоградської області спостерігається низька активність громадян; сповільнені темпи розвитку громадянського суспільства.

Про подальший розвиток подій громадської екпертизи читайте на сайті "весь Кіровоград"