весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/29/shljahami_podvigu_i_slavi_shljahami.htm
Шляхами подвигу і слави! «Шляхами подвигу і слави » - таку назву має науково-практична конференція, яку напередодні відзначення 65-річниці Перемоги організував Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, - повідомляє канал "Кіровоград".

Проведенню обласної науково – практичної конференції передувала робота сотень освітян і науковців , які протягом останнього року збирали і узагальнювали матеріали, присвячені подіям ВВв , її героям і тому безсмертному подвигу народу , який переміг фашизм. Так , приміром Наталля Климовська - учитель історії з Долинської у своїх науково – методичних розробках спиралась на історію визволення рідного міста.

Розроблені вчителями - історикам і методистами матеріали узагальнено і видано окремою книгою Ця збірка стане в пригоді ще не одному поколінню педагогів , які прагнуть донести школярам усю правду до страшну війну, у якій перемогли їхні діди і прадіди .

Особливу актуальність ця робота набуває з огляду на розмаїття сучасних поглядів на події Великої Вітчизняної.

За два дні учасники науково – практичної конференції повернуться до своєї буденної роботи, але повернуться не з порожніми руками . Кожен шкільний і позашкільний навчальний заклад області матиме у своєму розпорядженні кілька екземплярів цієї збірки.