весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/29/bilshe_tisjachi_nesankcionovanih_smittyezvalish.htm
Більше тисячі несанкціонованих сміттєзвалищ ліквідовано на Кіровоградщині. Під час селекторної наради під головуванням виконуючого обов'язки першого заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Миколи Мездріна та виконуючої обов'язки заступника голови облдержадміністрації Людмили Давиденко з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в області, головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення розглянуто поточну ситуацію з благоустрою територій та стану їх підготовки до відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, - пише kr-admin.gov.ua.

Микола Мездрін повідомив, що в області в рамках проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля» ліквідовано більше тисячі несанкціонованих сміттєзвалищ, впорядковано більше 62 тисяч квадратних метрів прибудинкових територій, відремонтовано 95% доріг загального користування, приведено у порядок 700 меморіальних комплексів, пам'ятників та обелісків. Разом з тим, не всі керівники райдержадміністрацій, міських, селищних та сільських рад поставилися з належною відповідальністю до реалізації завдань акції з благоустрою. Микола Мездрін назвав райони, які відстають від середньообласного показника по виконанню робіт з благоустрою, а саме: Компаніївський, Новоукраїнський, Олександрійський та Світловодський райони. Гірша ситуація у Знамянці, Кіровограді, Кіровоградському та Олександрівському районах.

Про результати перевірок із виконання заходів, передбачених всеукраїнською акцією з благоустрою в районах та містах області поінформували начальник головного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області Микола Власенко, начальник державної екологічної інспекції Валерій Болілий та головний державний санітарний лікар області Федір Чорний.

У свою чергу перший заступник начальника головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Микола Вєщєв поінформував, що в області виконано майже 95% робіт по прибиранню прибудикових територій та висадці зелених насаджень.

Проте, є велике відставання від запланованих обсягів робіт по прибиранню вуличної мережі та ямкового ремонту доріг. Наразі лише вісім районів приступили до ямкового ремонту. Микола Вєщєв наполегливо звернувся до керівників територій, аби ті до кінця тижня завершили роботи по приведенню у належний стан вулично-дорожньої мережі та активізували роботу по виконанню ямкового ремонту.

Керівники Новомиргородського, Олександрівського районів та м.Знам'янки поінформували про обсяг виконаних робіт та проблеми, що стоять на заваді реалізації заходів з благоустрою територій.
За результатами обговорення першого питання, Микола Мездрін доручив керівникам профільних управлінь підготувати відеоматеріали за участі керівників тих регіонів області, де найгірше поставлена робота з облаштування територій, і які у подальшому транслюватимуться на обласному телебаченні.

Виконуюча обов'язки заступника голови облдержадміністрації Людмила Давиденко ознайомила з останніми даними про стан підготовки територій до відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Людмила Давиденко зауважила, що голова облдержадміністрації Сергій Ларін під час апаратної наради визначив остаточний термін виконання усіх робіт з упорядкування пам'ятників визволителям на території області – до 1 травня. У разі порушення цього терміну, до нерадивих керівників застосовуватимуться відповідні рішення. На сьогоднішній день претензії з цього приводу є до 11 територій, у тому числі до Бобринецького, Вільшанського, Долинського, Компаніївського, Новгородківського, Олександрійського, Онуфріївського районів, Кіровограда та інших.

Виконуюча обов'язки заступника голови облдержадміністрації акцентувала увагу керівників територій на тому, що вони мають обов'язково відвідати кожного ветерана Великої Вітчизняної війни, які проживають у районі чи місті. Лідерами з організації підготовчої роботи у цьому напрямку Людмила Давиденко назвала Бобринецький, Маловисківський, Петрівський, Устинівський, Новоукраїнський та Компаніївский райони.

Людмила Давиденко зазначила, що для здійснення виплати одноразової допомоги фронтовикам, область отримала 14 млн. 480 тисяч гривень. У більшості районів ветерани вже отримали кошти.

Проте, не у повному обсязі здійснено виплату грошової допомоги у Кіровоградському районі (отримали 68% ветеранів), Олександрівському (73%), Новомиргородському (83%) районах та Ленінському районі міста Кіровоград (75%), що передусім пов'язано із уточненням списків ветеранів. На завершення Людмила Давиденко наголосила, що до початку травня всі виплати повинні бути здійснені стовідсотково.