весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/29/bilshe_2_tisjach_meshkanciv_kirovogradshini.htm
Більше 2 тисяч мешканців Кіровоградщини мають діагноз - "наркоманія"! На Кіровоградщині за фактами незаконного обігу наркотиків серед молоді порушено 10 кримінальних справ, - повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Протягом останніх років в Україні спостерігається загострення проблем, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, що створює безпосередню загрозу генофонду нації, забезпеченню правопорядку, національній безпеці країни.

На сьогодні в Кіровоградській області зареєстровано понад 4 тисячі осіб, які допускають немедичне вживання наркотиків, у тому числі більше 2 тисяч – з діагнозом «наркоманія».

Співробітники органів внутрішніх справ регіону постійно вживають заходів щодо протидії розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин, профілактики та попередження подібних злочинів, особливо у молодіжному середовищі, – говорить начальник ВБНОН УМВС України в Кіровоградській області Володимир Очеретнюк, – зокрема, протягом квітня на території області було проведено оперативно-профілактичне відпрацювання навчально-виховних закладів під умовною назвою «Генофонд».

В результаті проведених заходів перевірено 494 заклади та 356 неповнолітніх за місцем їх проживання. Виявлено 18 фактів незаконного обігу наркотиків, безпосередньо пов'язаних з учнівською молоддю, за якими порушено 10 кримінальних справ. До адміністративної відповідальності притягнуто 8 осіб. Із незаконного обігу вилучено близько 100 грамів наркотичних засобів.

Робота у даному напрямку продовжується і надалі.