весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/29/1_travnja_v_kirovogradi_vidbudetsja.htm
1 травня в Кіровограді відбудеться демонстрація! 1 травня 2010 року о 10.00 в Кіровограді розпочнеться демонстрація трудящих, - повідомляє kr-rada.gov.ua.

Повідомлення про участь у демонстрації надійшли до міської ради від Кіровоградської міської організації ветеранів України, Кіровоградського міського комітету Комуністичної партії України, Кіровоградського міського комітету Соціалістичної партії України, Федерації профспілок Кіровоградської області, Кіровоградської міської організації ВО «Батьківщина», Кіровоградської обласної організації Ліберальної партії України, Кіровоградської обласної профспілкової організації Всеукраїнської професійної спілки працівників харчової та переробної промисловості, Кіровоградської міської організації Народної партії, Кіровоградської обласної організації політичної партії «Союз Лівих Сил», Кіровоградської міської організації Партії регіонів.

По закінченні демонстрації ветерани та комуністи планують провести мітинг на площі Богдана Хмельницького.

Виконавчий комітет міської ради своїм рішенням погодив місця збору демонстрантів та порядок їхнього руху.

Відповідно до рішення, на період демонстрації буде заборонений рух транспорту з 9.00 до 10.40 по вул. Карла Маркса від просп. Комуністичного до пров. Василівського, з 10.20 до 11.30 – по вул. Преображенській від вул. Карла Маркса до вул. В'ячеслава Чорновола, а на період проведення мітингу частково заборонений рух транспорту по площі Богдана Хмельницького, а саме: з боку Будинку побуту «Інгул» від вул. В'ячеслава Чорновола до вул. Острівської.
Учасників демонстрації супроводжуватиме муніципальний духовий оркестр.

Відповідальність за організацію та проведення демонстрації виконком поклав на керівників організацій, що подали повідомлення, попередивши їх про неприпустимість дій антиконституційного характеру під час проведення заходів.