весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/28/kiyivstar_vvodit_smsinformuvannja.htm
«Київстар» вводить SMS-інформування про закінчення коштів на рахунках близьких! З 27 квітня 2010 користувачі послуги «Довірена особа» зможуть оперативно отримувати інформацію про закінчення грошей на мобільному рахунку близьких.

Відтепер, коли на мобільному рахунку абонента передплаченого зв'язку «Київстар», залишається менше однієї гривні, його довірена особа (користувач послуги «Довірена особа») протягом 40 хвилин з моменту вичерпання грошей отримає відповідне SMS-повідомлення та зможе вчасно переказати кошти.

Користування новою функцією безкоштовне, вона буде автоматично підключена всім існуючим та новим абонентам послуги «Довірена особа». Щоб відмовитися від функції, довірена особа повинна надіслати запит *113*6#, на який отримає текстове підтвердження.

Якщо довірена особа отримує інформацію про рахунки декількох клієнтів «Київстар», то функція буде відключена одночасно для всіх.

Згодом довірена особа може самостійно підключити функцію за допомогою запиту *113*5#. Якщо довірена особа перевіряє залишок коштів на мобільному рахунку декількох абонентів передплаченого зв'язку «Київстар», то протягом однієї години вона отримає SMS-повідомлення з підтвердженням активації, а також номерами цих клієнтів.

Завдяки новій функції послуги «Довірена особа» клієнти можуть не турбуватись про стан рахунку своїх близьких – «Київстар» вчасно та оперативно повідомить про стан балансу близької людини!

Дізнавайтесь новини першими
на офіційній твіт-сторінці «Київстар»