весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/28/do_30_kvitnja_trivaye_vidbir_uchasnikiv.htm
До 30 квітня триває відбір учасників MediaNext, проекту з нових медіа! Проект MediaNext від Інтерньюз-Україна та European Journalism Center (Нідерланди) запрошують професійних журналістів, редакторів та вмотивованих громадських активістів на дводенний тренінг з нових медіа в Києві (22-23.05), Одесі (25-26.05), Харкові (29-30.05).

Тренінг має назву «Як нові медіа оптимізують роботу видань? Від внутрішніх інфопотоків до зовнішнього просування»

Чому навчатимемося? Пропонований навчальний курс розрахований на журналістів, редакторів, вмотивованих медіа-активістів. За результатами навчання учасники зможуть запропонувати своїм виданням конкретні кроки в стратегії онлайн присутності видання й ефективній організації роботи редакції.

Для чого це? Інтернет здатен бути дієвим інструментом для досягнення поставлених цілей видань і організацій. Водночас, журналісти нерідко потрапляють «у виделку часу» при спробі поєднати роботу оффлайн і онлайн. Які підходи і навички варто привнести в роботу редакції для її ефективної і швидкої роботи? Яким має бути оптимальний дизайн сайту, як відповісти на очікування читачів і як просувати ваше видання онлайн з допомогою наявних ресурсів, не витрачаючи зусиль на створення нового контенту?

Заповнити онлайн-анкету та дізнатися про детальну інформація можна на блозі або на ось цьому сайті Хто може подаватися? Запрошуються професійні журналісти і медіа-активісти з середнім рівнем знань і навичок в соціальних медіа, чия робота пов'язана з користуванням Інтернету. Якщо ви не брали участь у попередніх модулях, рівень ваших знань і навичок користування Інтернетом має бути вищим від початкового (наприклад: розуміння, як працює RSS, що таке мультимедіа, головні засади роботи в Twitter).
Кількість учасників – до 16 чоловік на один модуль.

Географія учасників: Сесія в Києві: учасники з Києва (мінімум 70%), Житомира, Вінниці, Чернігова. Сесія в Одесі: учасники з Одеси (мінімум 70%), Миколаєва, Херсона, Криму. Сесія в Харкові: учасники з Харкова (мінімум 70%), Дніпропетровська, Сум, Полтави

Дати проведення:
Київ - 22-23 травня (субота неділя)
Одеса - 25-26 травня (вівторок, середа)
Харків - 29-30 травня (субота неділя)

УВАГА! Учасників з інших міст аніж Київ, Одеса, Харків можуть брати участь в конкурсі за умов самостійного забезпечення проїзду до місця проведення і проживання.

Тренерами виступатимуть провідні українські експерти з нових медіа з досвідом роботи в галузі.

Умови відбору: Учасники відбираються на конкурсній основі. УЧАСТЬ - БЕЗПЛАТНА. Обов'язковою умовою участі в конкурсі є 1) заповнення онлайн-анкети, 2) оплата реєстраційного внеску – 100 грн. (призначення коштів – нагородження призами найактивніших учасників).

Останній термін подачі на конкурс: 18.00, п'ятниця, 30 квітня 2010 року
Результати конкурсу: -- 12 травня 2010 року
Якщо у вас є запитання, будь-ласка, заохочуємо задавати на наших офіційних ресурсах:
Twitter: @medianext_ua
Блог: medianext_ua.livejournal.com
Cторінка в Facebook: MediaNext Ukraine

Контактні особи: Віталій Мороз, керівник програм з нових медіа, 8044 458 44 40 vmoroz (at) internews.ua та Ольга Сушицька, координатор проектів, 8044 458 44 40 osushytska (at) internews.ua