весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/27/usmishka_obyednaye_ukrayinu_u_pjatnicyu.htm
Усмішка об'єднає Україну! У п'ятницю 30 квітня о 13:00 на Майдані Незалежності, біля входу у ТРЦ «Глобус» 3 лінія (позаду стелли) небайдужа молодь збере однодумців у рамках всеукраїнської акції "Усмішка єднає Україну!".

Такий захід одночасно відбудеться на центральних площах 16-ти обласних центрів України, серед яких: Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Тернопіль, Донецьк, Харків, Чернігів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницьк, Кіровоград, Полтава!

Організаторами акції є ініціативна група «Усміхнись, Україно!» і Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Покоління Сильних», інформує UA- Reporter.com

До акції запрошуються Всі, кому близькі по духу радісний настрій, позитив і усмішка!

Підчас заходу ми по черзі утворимо 3 величезних фігури:
1 -Смайл
2 -Карта України з усмішкою в середині
3 -надпис "УКРАЇНА"

Умови участі дуже прості: наявність гарного настрою та бажання зробити Україну більш позитивною! «Захід проводиться вдруге: минулого року нам вдалось зібрати на центральній площі Києва близько 100 небайдужих людей. Цього року ми плануємо зібрати ще більше людей на центральній площі Києва та ще у 16-ти містах України.» Олексій Малицький координатор ініціативної групи.

Метою акції є об'єднання України на фоні усмішки, позитиву і толерантності. Організатори хочуть довести, що не зважаючи на несприятливе економічне становище, політичні баталії і соціальні перипетії – хороший настрій об'єднує Україну!