весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/27/sogodni__gromadski_sluhannja_z.htm
Сьогодні - Громадські слухання з перейменування міста Кіровоград. Наразі ж триває процес підготовки проведення громадських слухань щодо повернення Кіровограду історичної назви Єлисаветград, які відбудуться 27 квітня о 14.00 в актовому залі Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу.

Робоча групи з підготовки слухань на своєму засіданні обговорила Порядок їх проведення і затвердила у наступному вигляді.

1. Перед громадськими слуханнями проводиться реєстрація учасників із зазначенням прізвища, імені та по батькові, року народження, серії та номера паспорта, адреси реєстрації на підставі паспорта або документа, що його замінює. Ці дані кожен учасник засвідчує власним підписом.

2. Під час громадських слухань на доповідь відводиться 10 хвилин, на виступ – від 3 до 5 хвилин, на запитання (репліку) – 1 хвилина. Загальний час слухань – до 3 годин, перерва може оголошуватися через 1,5 години роботи на 10 –15 хвилин.

3. Головою (головуючим) громадських слухань є голова робочої групи, а у випадку його відсутності – заступник голови.

4. На громадських слуханнях заслуховують доповіді представників суб'єкта ініціативи, робочої групи, виступи від експертної групи.

5. Не допускаються до розгляду питання, не внесені до порядку денного громадських слухань.

6. Усі пропозиції громадських слухань буде внесено до протоколу засідання, за ведення якого відповідає секретар слухань.

7. Секретарем громадських слухань є секретар робочої групи.

8. Головуючий може переривати промовця, якщо виступ того не стосується теми слухань.

9. Голова громадських слухань обов'язково надає слово представникам трудових колективів, громадських об'єднань, які звернулися до робочої групи з офіційним зверненням (не більше одного від колективу).

10. Протокол громадських слухань у двох примірниках підписують голова та секретар слухань. Один примірник залишається в секретаря міської ради, другий – у суб'єкта ініціативи.

11. До протоколу додається список реєстрації присутніх, запитання, звернення та пропозиції, оголошені на слуханнях або подані громадянами до головуючого і секретаря слухань під час їх проведення.

12. Звіт голови робочої групи з організації громадських слухань розглядається на черговому пленарному засідання міської ради.

"весь Кіровоград"