весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/27/porusheno_kriminalnu_spravu_po_direktoru.htm
Порушено кримінальну справу по директору Сокоекстрактного заводу. Прокурор Кіровського району міста Кіровограда порушив кримінальну справу відносно директора державного підприємства «Сокоекстрактний завод» за фактом грубого порушення законодавства України про працю.

Прокурорською перевіркою встановлено, що на підприємстві з 2008 року 143 працівникам виплати проводилися нижче визначеного законодавством мінімального розміру заробітної плати. Окрім того, заробітна плата виплачувалася у «конвертах», у зв'язку з чим до бюджету обов'язкові платежі не сплачувалися, не сплачувався прибутковий прибуток з громадян, страхові внески на загальнообов'язкове державне страхування, чим порушені конституційні права громадян на оплату праці, належне пенсійне забезпечення та забезпечення у разі хвороби, безробіття тощо.

Кримінальну справу порушено за ознаками злочину, передбаченого за ч. 1 ст. 172 (грубе порушення законодавства про працю) КК України. Триває слідство, повідомляє Прес-служба прокуратури області, пише "весь Кіровоград"