весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/26/v_kirovogradskih_radah_zbirayut.htm
В Кіровоградських радах збирають підписи проти здачі флоту Януковичем. Як стало відомо сайту "весь Кіровоград" в Кіровоградській обласній та міській радах проводиться збір підписів депутатів проти "харківського пакту" Януковича-Мєдвєдєва, які 21 квітня у Харкові домовилися про подовження терміну базування Чорноморського флоту Російської Федерації у Севастополі ще на 25+5 років після 2017 року.

Планується, що питання засудження цих домовленностей буде винесено на обговорення чергових чи позачергових сесій відповідних рад.

Як стало відомо нашому сайту, збір підписів у міській раді йде веселіше, ніж в обласній. Так вже зібрано більше 30-ти підписів (з 76-ти) і таку постановку питання підтримали три фракції: БЮТ(голова І.Марковський), "Наша Україна"(голова О.Дануца) та ЛПУ (голова А.Табалов).

В обласній раді зібрали приблизно таку саму кількість підписів (зі 100-та). Проте підримали це питання навіть не всі депутати з фракції Блоку Юлії Тимошенко (вона налічує 45-ть депутатів) і всього кілька "нашоукраїнців".