весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/26/u_kirovogradi_vshanuvali_lyudei_jaki.htm
У Кіровограді вшанували людей, які боролися з атомним вогнем. Сьогодні, мешканці міста Кіровограда з приводу 24-х роковин Чорнобильської катастрофи пройшли центральною вулицею обласного центру до пам'ятника жертвам Чорнобиля, щоб вшанувати мужніх людей, які боролися з атомним вогнем, - пише kr-admin.gov.ua.

Виступаючи на мітингу, заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов зазначив, що сьогодні на Кіровоградщині мешкає більше 13 тисяч постраждалих від Чорнобиля. Майже 8 тисяч – ліквідатори, більше 2,5 тисяч дітей, які теж потерпіли від чорнобильської біди. На Кіровоградщині виросли нові села у Олександрійському, Компаніївському та Олександрівському районах, мешканцями яких стали переселенці із 30-ти кілометрової Чорнобильської зони.

Віктор Серпокрилов наголосив, що Президент України, Уряд, навіть у нелегкий час економічної кризи ставлять чіткі завдання: турбота про кожну людину. Тобто у низці загальних економічних проблем, які необхідно вирішувати першочергово, чорнобильські теж не будуть забуті.

- Запевняю вас, якщо з'явиться зайва копійка у досить напруженому бюджеті, над яким ми працюємо зараз, ми подумаємо, як направити їх на вирішення ваших потреб: лікування, покращення житлових умов, особливо для інвалідів – підкреслив заступник голови облдержадміністрації.

Від імені обласної державної адміністрації Віктор Серпокрилов подякував усім ліквідаторам за їхнє терпіння та віру в добро.
Після урочистого мітингу керівництво області, а також учасники мітингу поклали живі квіти до пам'ятника жертвам Чорнобиля.