весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/26/pravoohoronci_vshanuvali_pamjat.htm
Правоохоронці вшанували пам'ять ліквідаторів аварії
на Чорнобильській АЕС!
26 квітня 1986 року – дата, що назавжди увійшла в історію України як трагічна її сторінка, а місто Чорнобиль, яке носить ім'я квітки полину, своєю гіркотою для сотень тисяч людей озивається через роки. Катастрофа, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції, одним принесла біль від втрати рідних і близьких людей, іншим нагадує про себе підірваним здоров'ям та й просто тяжкими, гнітючими споминами. Чорнобиль став спільною бідою для усіх українців.

Ліквідовували наслідки аварії на четвертому енергоблоці ЧАЕС працівники різних служб та відомств – усі як один протистояли техногенному лиху. Серед них і чимало правоохоронців. Щороку керівництво УМВС України в Кіровоградській області бере участь у заходах по вшануванню ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та відзначає нагородами співробітників ОВС, які серед інших протистояли екологічній біді.

Сьогодні, у день 24-ої річниці Чорнобильської трагедії, у музеї історії міліції Кіровоградщини зібрались правоохоронці-ліквідатори, аби згадати усіх, хто поклав своє життя, щоб приборкати «радіаційну стихію». Начальник УМВС в області полковник міліції Віктор Пащенко вручив учасникам заходу грамоти МВС України та УМВС і грошові премії, - повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Також співробітники, пенсіонери і ветерани ОВС області взяли участь в урочистій ході, присвяченій вшануванню пам'яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та поклали квіти до пам'ятника «Жертвам Чорнобиля».