весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/26/na_zvannja_stepova_krasunja_pretenduvali.htm
На звання "Степова красуня" претендували 23 учасниці конкурсу! В Кіровоградській обласній філармонії відбувся відкритий фестиваль-конкурс краси і таланту «Степова красуня», - пише kr-admin.gov.ua.

V Всеукраїнський фестиваль-конкурс краси і таланту «Степова красуня» традиційно проводиться регіональним благодійним фондом «Відкрита Україна» спільно з управлінням у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації.

Кіровоградщина привітно зустріла юних учасниць з різних регіонів України, для яких організатори підготували пізнавальну програму, зокрема, екскурсію містом та вечір знайомств.

23 юні учасниці, розділені на 4 вікові групи – від 4 до 15 років, представляли Кіровоград та Олександрію, а також Запоріжжя, Полтаву, Хмельницький.

Начальник управління сім'ї та молоді облдержадміністрації Сергій Пастернак побажав юним красуням, які приїхали до Кіровограда, довести у конкурсі «Степова красуня» свою привабливість, душевну вроду, підтвердити справжній національний дух та перемогти у змаганні краси.

Соціальним навантаженням святкового дійства стала участь у ньому дітей з малозабезпечених сімей, вихованців дитячих будинків, яким організатори конкурсу вручили подарунки.

За результатами змагань, титул «Степова красуня» та корону переможниці отримали:

у старшій віковій категорії – Наконечна Каріна;
у середній віковій категорії – Джемелінська Дар'я;
у молодшій віковій категорії – Шаровська Катерина.

Не були обділені увагою й інші конкурсантки, адже від спонсорів конкурсу вони отримали численні подарунки та путівки до міжнародного дитячого центру «Артек» та дитячого центру «Молода гвардія».