весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/25/priinjattja_byudzhetu_bude_skladnim.htm
Прийняття бюджету буде складним, бо у ньому багато дірок. Про це під час прес-конференції, що відбулася в офісі регіональної організації Народної партії у суботу 24 квітня (після звітно-виборчої конференції, про яку читайте тут), заявив новообраний голова НП, нардеп Юрій Литвин.

За його словами, під час сприйняття бюджету у парламенті засідання буде досить «гарячим», а сама процедура голосування досить важкою, бо у бюджеті чимало дірок, закривати які буде непросто. Крім того, на вівторок планується ратифікація угоди поміж Україною і Росією щодо продовження терміну перебування у Криму російського Чорноморського флоту.

Щодо цього Юрій Литвин висловився так: «Чим мені особисто заважає чорноморський флот Росії у Криму? На мою свідомість це мало впливає. Втім, я не можу висловлюватися опально, треба спитати думку народу. Нічого антиконституційного у такій угоді я не бачу, адже військова база у Севастополі – вона українська, і ми її просто здаємо в оренду. Я хотів би, щоб на питання про угоду спокійно дали відповідь екс-керманичі нашої держави, адже вони і самі раніше не питали народ, коли заключали угоди про газ та на інші важливі теми.»

Ставлення Анатолія Гриценка до угоди щодо продовження перебування ЧМФ

Ставлення Андрія Табалова до угоди щодо продовження перебування ЧМФ