весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/23/u_kirovogradskomu_yuridichnomu_instituti.htm
У Кіровоградському юридичному інституті відбулась Міжнародна конференція. Вчора, 22 квітня у Кіровоградському юридичному інституті Харківського національного університету внутрішніх справ відбулась Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Протидія злочинності неповнолітніх: досвід та сучасні проблеми». До участі у конференції були запрошені викладачі юридичних вищих навчальних закладів з Росії, Республіки Білорусь, Республіки Польща, з різних областей України, представники місцевих органів влади, викладачі, курсанти та студенти КірЮІ. У роботі Міжнародної конференції взяв участь заступник начальника Управління МВС в області полковник міліції Олександр Іванов. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

Провідним питанням конференції стало поліпшення системи запобігання та протидії злочинності неповнолітніх, обмін досвідом з представниками інших країн. Так, учасники конференції звернули увагу на питання діяльності органів внутрішніх справ в цьому напрямку, зокрема на такі аспекти як: попередження насильства в сім'ї, що є запорукою успіху у боротьбі зі злочинними проявами неповнолітніх, вдосконалення профілактики злочинності підлітків, причини та умови формування особистості неповнолітніх, схильних до скоєння злочинів. Обговорювали і проблему вдосконалення державної політики стосовно належного соціального захисту дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, підтримки багатодітних та неблагополучних сімей.

Крім того, організаторами конференції та керівництвом УМВС в області для гостей міста була влаштована екскурсія в Музей міліції Кіровоградщини, де вони познайомились з історією становлення правоохоронних органів степового краю.