весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/23/sogodni_vidbudetsja_akustichnii.htm
Сьогодні відбудеться акустичний концерт гурту "Квіт". Сьогодні, 23 квітня о 19:30 в приміщенні кіровоградського «Будинку вчителя» (вул. Леніна, 22-а) відбудеться акустичний концерт гурту «Квіт».

Захід проходить у рамках арт-проекту «Акустична п'ятниця», який стартував ще у березні цього року. Тоді шанувальників живого звучання акустичних гітар, барабанів та бандури радував гурт «Культ».

«Квіт» - кіровоградський гурт, який грає модерн-рок. Склад команди формувався впродовж трьох років. І лише наприкінці 2009 року «Квіт» з дуету перетворився у квартет: дівчина-вокалістка та хлопці – соло-гітаріст, ритм-гітарист та барабанщик. На музичному вечорі гурт запропонує свої композиції в акустичному варіанті. Тож, цікаво буде послухати і побачити.

Арт-проект «Акустична п'ятниця» - це музичне дійство, яке відбувається щомісяця. Цікавий антураж, частування шампанським та приємна музика сприяють хорошому відпочинку у колі однодумців. Авторами проекту стали Андрій Романчук та Олександр Шишацький. За їх словами, «Акустична п'ятниця» - це принципово новий підхід до організації музичних вечорів. Хлопці мають чимало ідей щодо проведення концертів та залученню різних гуртів. Проте це буде пізніше.

Участь у концерті за запрошеннями.

Колектив арт-проекту вдячний усім партнерам вечора. Зокрема, Генеральному спонсору музичному салону «Music Brand» за допомогу у створенні звуку та облаштуванні сцени.

Також подяка Кіровоградському будинку вчителя за надане приміщення, ЗАТ «Дзеркальник», салону меблів «Стул і Стол», Авторському дизайну інтер'єрів та навколишнього середовища» за допомогу у створенні антуражу концертної зали, салону краси «Егоїстка», стилісту Роману Бутовському та магазину одягу «Бродвей» у роботі з гуртом та ведучими, магазину «Світ Квітів» за квіти та глянцевому журналу «ЛанруЖ», сайтам «весь Кіровоград» та «Кіровоград - бізнес» за інформаційну підтримку.

За додатковою інформацією звертайтеся:
050-452-73-68 – Лідія Сиротюк (прес-секретар проекту),
066-381-94-85 – Андрій Романчук,
066-068- 910-43-40 - Олександр Шишацький.