весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/22/zhurnalistiv_centralnih_zmi_pustili.htm
Журналістів центральних ЗМІ пустили до Януковича для масовки? Президент Віктор Янукович має намір налагодити системні зустрічі з журналістами.

Про це він заявив під час зустрічі з журналістами регіональних ЗМІ у четвер, - пише "Українська правда".

"Безумовно, ми відпрацюємо разом з прес-службою... Я зараз вже таке доручення даю, щоб ми вас повідомили, як ми системно будемо з вами зустрічатися", - сказав Янукович.

"І прес-конференції президента, якщо будуть відбуватися, вони будуть відбуватися із запрошенням регіональних ЗМІ", - додав він.

Як відомо, у середу заступник глави адміністрації президента Ганна Герман запевнила, що на зустріч з Януковичем будуть допущені журналісти центральних ЗМІ. Однак жодному з них так і не вдалося поставити запитання президенту.

Вже після того, як прес-секретар президента Денис Іванеско оголосив про закінчення прес-конференції, журналіст Соня Кошкіна протиснулась до мікрофона без черги і поставила ще два запитання.

Іванеско наполягав на закінченні спілкування з журналістами, вже встаючи з-за столу, однак Янукович вирішив відповісти.

Зокрема, на запитання щодо необхідності проведення референдуму з питання продовження базування Чорноморського флоту РФ у Криму, президент сказав:

"Щойно буде ухвалена відповідна законодавча база для проведення референдуму, звичайно, таких питань буде дуже багато, по яких ми повинні будемо звіряти точку зору з народом".

"Таку систему, звичайно, треба буде вводити по питаннях, які дуже хвилюють суспільство. У мене є намір обговорити це питання з громадськістю", - додав він.

На запитання щодо свого ставлення до Раїси Богатирьової, яка пішла з Партії регіонів на посаду секретаря РНБО за президента Віктора Ющенка, Янукович відповів:

"Я скажу відкрито, відверто (довга пауза). З політичної точки зору я не змінив ставлення до Раїси Василівни Богатирьової".

"Але ви, мабуть, звернули увагу, що в складі уряду і в адміністрації є люди, які представляють політичні сили, які... ну, ті, з якими мі не йшли на вибори. І окремі політики є", - зауважив президент.

"Але ми їх запрошували як спеціалістів - це найголовніше. І з точки зору користі, яку вони можуть принести суспільству", - додав він.

У той час, коли президент продовжував відповідь, у нього на мить вимкнули мікрофон. "Бачите, навіть у мене вимикають мікрофон, без мого дозволу", - зауважив Янукович.

"Дякую вам, до зустрічі", - додав президент, який на останні три запитання відповідав російською мовою (мовою, якою йому поставили запитання).