весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/22/sho_vidbuvatimetsja_na_kirovogradshini.htm
Що відбуватиметься на Кіровоградщині протягом 100 днів? Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін підписав розпорядження від 19 квітня 2010 року № 315-р «Про затвердження обласного плану першочергових дій на 100 днів», - пише kr-admin.gov.ua.

Згідно із розпорядженням, обласний план першочергових дій на 100 днів розраховано на квітень-червень 2010 року. Ним передбачено забезпечити вжиття дієвих заходів щодо виконання основних завдань та показників програми економічного і соціального розвитку області на 2010 рік, забезпечити ефективну роботу обласного комітету з економічних реформ, підготовку пропозицій до проекту загальнодержавної програми економічних реформ та започаткування розробки обласної програми з економічних реформ, забезпечити підготовку пропозицій щодо пріоритетних напрямків економічного і соціального розвитку, які мають бути покладені в основу проекту Угоди щодо регіонального розвитку між Кабінетом Міністрів України та Кіровоградською обласною радою тощо.

Також у обласному плані поставлено завдання призупинити зростання заборгованості із виплати заробітної плати, активізувати роботу районних (міських) робочих груп з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення; здійснити у повному обсязі заходи щодо проведення комплексу весняно-польових робіт та інші заходи.