весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/22/kirovogradska_svoboda_zanepokoyena.htm
Кіровоградська "Свобода" занепокоєна ходом розслідування вбивства Віктора Олійника. Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" занепокоєна ходом розслідування вбивства Віктора Олійника за участю колишнього нардепа Віктора Лозінського і в черговий раз вимагає від правоохоронних органів неупередженого розслідування та покарання усіх трьох учасників інциденту відповідно до діючого законодавства України. Про це йдеться у заяві, що надійшла на адресу редакції Інтернет-видання "весь Кіровоград"

Так, у пресі з посиланням на текст постанови Печерського суду Києва активно розглядається версія про участь у вбивстві Віктора Олійника четвертого фігуранта, заступника директора підконтрольного екс-народному депутату від БЮТ Віктору Лозінському ТОВ "Голованівський базар" Василя Перепелиці, який зізнався у вбивстві селянина.
Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода" вважає, що подібні версії не витримують жодної критики та позбавлені будь-якого здорового глузду.

Та зважаючи на неодноразові спроби такого характеру з боку високопоставлених чиновників, в тому числі правоохоронців, народних депутатів, настільки впевнених у своїй безкарності, що навіть вимагали нагородити Віктора Лозінського, раптова поява четвертого фігуранта справи, – це відверта спроба знайти "цапа-відбувайла".

Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода" в черговий раз вимагає від правоохоронних органів неупередженого розслідування та покарання усіх трьох учасників інциденту відповідно до діючого законодавства України.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року біля містечка Голованівська, що на Кіровоградщині, на території "панського" мисливського угіддя – убили селянина Віктора Олійника, який загинув за дивних обставин – під час своєї фатальної зустрічі з представниками найвищої української влади – нардепом-б'ютівцем, а за сумісництвом – власником того лісу Віктором Лозінським, а також його двома спільниками – начальником районного відділення міліції Михайлом Ковальським і прокурором Голованівського району Євгеном Горбенком.