весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/22/gromadjanska_pozicija_rishennja_janukovicha.htm
Громадянська позиція: рішення Януковича щодо Чорноморського флоту – зрада національних інтересів! На адресу Інтернет-видання "весь Кіровоград" надійшов текст заяви від лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка днями побував у Кіровограді

У заяві йде мова про домовленості, що були підписані президентами України та Російської Федерації щодо Чорноморського флоту.

Наводимо заяву: "Рішенням про продовження терміну перебування ЧФ Росії Янукович зрадив Україну. Він сторгував цінності за ціни. Це – зрада України. Вчинена не ким-небудь, а вищою посадовою особою держави.

За скидку в ціні на газ Янукович перетворює Україну із суверенної держави в Південно-Західний територіальний округ Росії.
Обраний Президентом, хоча голосами переважно і південно-східної України, але все ж – України, відтепер Янукович сам позбавив себе права називатися главою Української держави. Префект російського територіального округу – він і є префект…

Розгублена і роз'єднана після президентських виборів опозиція, так само як і активна частина громадянського суспільства, сьогодні мають об'єднатися – щоб Україна як держава не зникла з карти Європи.
Політична партія «Громадянська позиція» готова до спільних дій з іншими партіями і громадськими організаціями заради збереження України".