весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/21/v_oleksandriyi_rozlyuchenii_bulteryer.htm
В Олександрії розлючений бультер'єр ледь не загриз підлітка! Минулих вихідних до чергової частини Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста собака напав на неповнолітніх. На місце пригоди терміново виїхала слідчо-оперативна група. Для знешкодження розлюченої тварини працівникам міліції довелося застосувати табельну вогнепальну зброю. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

Того ранку події розгорталися наступним чином. Двоє неповнолітніх віком 13 і 17 років вийшли в місто вигуляти собаку своїх знайомих, які перебували у від'їзді. Спочатку все було нормально, та через деякий час пес почав вести себе неадекватно – став кидатись на хлопців. Старший юнак намагався втекти від собаки, добіг до садиби місцевих жителів та переліз через паркан. Це його і врятувало. Розлючений бультер'єр встиг лише порвати на ньому одяг.

Побачивши, що відбувається, господиня негайно зателефонувала до міліції. В цей час пес накинувся на іншого хлопця та почав його кусати. Після цього, кинувся бігти до працівників міліції, які саме прибули на місце події. Не вагаючись ні секунди та діючи згідно ст. 15 Закону України «Про міліцію», один із правоохоронців здійснив два постріли на ураження. Тварину було знешкоджено.

Потерпілого неповнолітнього з численними укушеними ранами руки, обличчя та шиї доставлено до місцевої лікарні, де йому надано медичну допомогу. Загалом хлопцю пощастило, адже розлючений пес просто дивом не зачепив сонної артерії. Інший учасник пригоди відбувся переляком і зіпсованим одягом.

За даним фактом Олександрійський міський відділ міліції проводить перевірку.