весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/21/nagalni_problemi_mozhna_virishiti.htm
Нагальні проблеми можна вирішити через "гарячу лінію" міського голови. Щовівторка о 16.00 міський голова Володимир Пузаков виходить на прямий зв'язок із кіровоградцями, відповідаючи на їхні запитання у телефонному режимі, - повідомляє kr-rada.gov.ua.

Проблеми, з якими звертаються до керівника міста жителі обласного центру, – різнопланові. Наприклад, мешканка будинку № 13 по вулиці Карла Маркса Ольга Кучеренко просила звернути увагу на те, що підпірна стіна цієї багатоповерхівки потребує негайного ремонту. Вона запросила Володимира Пузакова оглянути будинок, поспілкуватись із його мешканцями та вирішити питання ремонту. На це Володимир Тихонович запевнив, що обов'язково завітає за цією адресою.

А от мешканці провулку Ковалівського благають про запровадження рейсів пільгового автобуса до залізничного вокзалу. Це питання зараз розглядає керівництво департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку міської ради, і якщо така можливість буде, прохання мешканців мікрорайону залізничного вокзалу задовольнять.

Не припиняються дзвінки обурених кіровоградців стосовно відсутності в їхніх помешканнях дротового радіо. Нагааємо, що частина жителів позбулася його після того, як внаслідок заміни електричних стовпів були пошкоджені дроти радіозв'язку. Дане питання розглядало обласне керівництво, яке провело нараду із залученням керівників структур, котрі відповідають за зазначену ділянку роботи. Про це Володимир Пузаков повідомив Катерині Демиденко, яка і поскаржилась, що в її оселі вже багато місяців не працює радіоточка.

Міський голова зазначив, що є два шляхи вирішення цієї проблеми: один – відновлення мереж дротового радіо, а інший – забезпечення населення радіоприймачами, які працюють від електричного живлення та приймають усі радіохвилі. Який з цих шляхів обере влада для задоволення вимог кіровоградців, покаже більш детальне вивчення проблеми та економічні підрахунки витрат, які ляжуть на міський бюджет після його прийняття, сподіватимемось, найближчим часом.

А ще Катерина Демиденко висловила подяку медичному колективу першого терапевтичного відділення центральної міської лікарні. Жінка перебувала там на лікуванні і вирішила за необхідне розповісти міському голові про умови перебування хворих у цьому медичному закладі. Звичайно, дуже добре, що працюють у міських лікувальних установах справжні фахівці медичної справи, люди сумлінні та доброзичливі, але є ряд побутових недоліків, які справляють неприємне враження. Всі побажання та зауваження колишньої пацієнтки міський голова пообіцяв довести до відома начальника управління охорони здоров'я міської ради та головного лікаря медустанови.

Мешканці провулку Куцівського поскаржилися міському голові на незадовільну охорону громадського порядку, а жильці будинку по вулиці Академіка Корольова, 25/6 невдоволені тим, що через подвір'я п'ятиповерхівки постійно їздить вантажний транспорт, що створює певні незручності. Ці та багато інших питань були прийняті до розгляду, а про їх позитивне вирішення скаржники отримають офіційні відповіді.