весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/21/mts_stala_nazivati_abonentiv_na.htm
МТС стала називати абонентів на ім'я. Оператор мобільного зв'язку МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», оголошує про запуск нової функції, завдяки якій система голосового меню оператора почала звертатися до абонентів на ім'я.

З сьогоднішнього дня, набравши комбінацію 111, абонент МТС почує в голосовому меню замість стандартного персональне привітання від сервісу IVR, при цьому система буде звертатися до нього на ім'я.

Нововведення стало можливим, завдяки зібраній фахівцями МТС базі імен абонентів, в якій для кожного клієнта створено окремий запис. У базі є імена всіх абонентів МТС, які обслуговуються на умовах передплати чи контракту, які хоча б раз зверталися до контактного центру оператора або реєструвалися на сайті для участі в програмах лояльності (зареєструватися можна за посиланням http://www.mts.com.ua/ukr/registration.php).

На даний момент привітання охоплюють понад 150 імен, що відповідає 95% бази тих абонентів, які назвали свої імена при зверненні до МТС. Ця база постійно оновлюється, і в подальшому МТС планує здійснити відтворення не тільки імен усіх абонентів, але й їх по-батькові.