весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/21/chim_zhivut_sogodni_raioni_kirovogradshini.htm
Чим живуть сьогодні райони Кіровоградщини. Віртуальну зустріч з керівниками районів сьогодні провели посадовці з Кіровоградської облдержадміністрації. У черговий раз йшлося про якість проведення заходів з благоустрою та належний рівень підготовки до святкування Великої Перемоги. Нагадувати ще раз про це довелось, виходячи з проведених перевірок. Сміття прибрали ще не всюди, чимало місць вшанування героїв Великої Вітчизняної війни лишились у занедбаному стані, - повідомляє канал "Кіровоград".

Кіровоградщина вже не перший тиждень наводить порядки – вигрібають смітники, які назбирались за довгі місяці, білують бордюри й дерева, подекуди перестеляють тротуари й латають розбиті за зиму дороги. Особливий акцент цієї весни керівництво області у своїх вимогах до проведення благоустрою робить на облаштування й реставрацію пам'ятних знаків, присвячених Великій Вітчизняній війні. На селекторній нараді з головами райдержадміністрацій проаналізували стан справ практично на кожній території. Чимало населених пунктів отримали зауваження, однак були й такі, що назвали взірцевими. Наприклад: міста Долинська, Олександрія та Світловодськ.

Підключились до роботи й правоохоронці. Здійснені 98-ім рейдів виявили 54-ри несанкціонованих сміттєзвалища – доповів Олег Вітюгов, начальник відділу громадської безпеки УМВС в області.

Робота над благоустроєм має бути системною, а не носити сезонний характер – нагадали керівники області учасникам селекторної наради. Наприклад зараз на рахунках природоохоронного фонду є три мільйони залишкових коштів. Можливістю їх використати на благо громади скористались лише декілька територій. Перевірки на предмет завершення заходів з благоустрою триватимуть, попередили сьогодні голів РДА.

Друге питання - підготовка до відзначення 65-ої річниці не менш важливе. Відповідний комітет очолює виконуюча обов'язки заступника голови ОДА Людмила Давиденко.

Вже до першого травня ветерани отримають разову допомогу. При цьому начальник управління праці й соцзахисту населення наголосила : її колеги у районах мають пам'ятати, що 2010-ий оголошено роком ветерана й попереду чимало роботи. Почати слід з якісного заповнення карток, куди вноситься інформація про те, кому зі стареньких і яка допомога потрібна. Мова йде про здійснення ремонту житла, необхідності у протезування й лікуванні, телефонізацію й інше.