весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/20/uskladnyuvati_zhittja_larinu_byutivci.htm
Ускладнювати життя Ларіну БЮТівці не будуть! Сьогодні у Кіровограді, окрім Анатолія Гриценка, про візит якого «весь Кіровоград» вже писав, перебуває і Володимир Яворівський, народний депутат України, який, до речі, часто буває у Кіровограді і любить спілкуватися з місцевою пресою.

Тож, на сьогоднішній прес-конференції пан Яворівський розповів, як завжди, багато цікавого. Зокрема, прокоментував призначення нового губернатора: «Ларін для мене ніколи не був політичним яструбом, він людина поміркована і стримана, тому якихось революційних кроків, гадаю, не робитиме. Він заявив, що змінить голів районних рад. І нічого неприродного я в цьому не бачу. Не будемо забігати наперед, насамперед, побачимо, які це будуть люди. А ускладнювати життя Ларіну через те, що він з «Партії Регіонів», представники БЮТ не будуть».

Володимир Яворівський також зауважив, що Україна нарешті має ідеальну владу: Президента, більшість у Парламенті, сформований Уряд. Це те, чого давно прагнула держава. На думку пана Яворівського, якби Тимошенко і Ющенку вдалося так спрацюватися, Україна не мала б нинішньої ситуації.