весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/20/providna_avtocivilka_v_viddilennjah.htm
ПРОВІДНА АВТОЦИВІЛКА в відділеннях «Укрпошти». СК «ПРОВІДНА» та Державне підприємство «Укрпошта» розпочали спільну програму з реалізації полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. З 30 березня поліси ПРОВІДНА АВТОЦИВІЛКА можна придбати в будь-якому з відділень «Укрпошти» по всій Україні.

«Поліс «автоцивілки» є одним і з обов'язкових документів, що повинні бути у кожного водія, і наше завдання забезпечити доступність, оперативність і зручність його придбання: клієнт, здійснивши на пошті обов'язкові платежі, зможе купити і поліс, зекономивши таким чином свій час. Співробітництво з крупними компаніями, такими як «Укрпошта», надає можливість ПРОВІДНІЙ бути ще ближче до своїх клієнтів», - відзначив Ігор Гелуненко, начальник Управління партнерських продажів СК «ПРОВІДНА».

ДОВІДКА: СК «ПРОВІДНА» працює на страховому ринку України з 1995 року. Компанія представлена розгалуженою регіональною структурою по всій Україні, що включає понад 430 офісів продажу, 25 Центрів врегулювання збитків, 25 Центрів медичного асистансу по всій Україні, власний Контакт-Центр. Агентська мережа компанії нараховує понад 4600 страхових агентів. ПРОВІДНА пропонує понад 70 страхових продуктів із обов'язкових та добровільних видів страхування.

СК «ПРОВІДНА» зайняла 4-е місце у рейтингу стійкості відкритих страхових компаній в ризиковому сегменті за версією рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг». Компанія увійшла до групи А [pi] - рейтингу з результатом 1,416. СК «ПРОВІДНА» посіла 2-е місце в номінації «Страхова компанія року» в міжнародному конкурсі «MasterCard Банк Року 2008».

Бренд «ПРОВІДНА» оцінюється в 505,3 млн. грн. (вартість бренда за рік збільшилась на 188,2 млн. грн.) за даними рейтингу «ГVардія корпоративних брендів - 2009», складеному журналом «ГVардія».
СК «ПРОВІДНА» посіла третє місце у рейтингу «Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами конкурсу «Фінансовий рейтинг», організованого виданням «БІЗНЕС». Фінансові показники СК «ПРОВІДНА» станом на 01.01.2010 г.: страхові виплати – 248,4 млн. грн., страхові платежі – 453,8 млн. грн., страхові резерви – 236 млн. грн., статутний фонд – 238,6 млн. грн.

Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта» (УДППЗ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства транспорту та зв'язку України та є національним оператором поштового зв'язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року. Діяльність УДППЗ «Укрпошта» регламентується Законом України «Про поштовий зв'язок» від 4 жовтня 2001 року, іншими Законами України, а також нормативними актами Всесвітнього поштового союзу, членом якого Україна стала в 1947 році.

На сьогодні «Укрпошта» це:
- понад 50 видів послуг;
- близько 15 000 відділень поштового зв'язку (із них понад 11 000 – в сільській місцевості), що надають послуги населенню України;
- понад 100 000 працівників.
Забезпечують виконання цієї роботи філії підприємства (обласні, державні і спеціалізовані дирекції)