весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/20/gricenko_janukovich_peremig__ja_shiro.htm
Гриценко: Янукович переміг - я щиро бажаю йому успіху! Сьогодні у Кіровограді перебуває Анатолій Гриценко, лідер ВГО «Громадянська позиція», Голова парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони.

Під час прес-конференції у кіровоградському прес-клубі Анатолій Гриценко заявив: «Янукович переміг. Він і його команда отримали шанс і я щиро бажаю їм успіху. Нова влада справді вміє швидко відновлювати виконавчу вертикаль, ми це вже бачимо. Вони демонструють свою силу, свій моноліт, працюють в єдиному руслі, у них немає скандалів і конфліктів, а все це є позитивним моментом».

Анатолій Гриценко також зауважив, для того, щоб влада була сильною, необхідно:
- мати системне стратегічне бачення розвитку країни і здатність реалізувати реформи, які вкрай необхідні державі;
- потрібна сильна опозиція, яка буде не тільки критикувати, а й пропонуватиме сильніші, правильніші рішення;
- в країні має бути свобода слова, відкрита преса, сприятливі умови для роботи ЗМІ, адже роль журналіста більша, ніж роль політика. Без ЗМІ монолітна влада робитиме помилки.

На думку пана Гриценка, на жаль, нині в країні ми ще не відчуваємо системного бачення розвитку країни, а програма розвитку держави не містить реформ. А нам вкрай необхідна прозора система власності, нормальна податкова система, треба впроваджувати системні зміни в медицину, освіту, пенсійну та соціальну сферу. Тож, команда Януковича приречена здійснити ці реформи, шукати порозуміння з усією країною, а це не так просто.