весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/20/fleurnokrihitnii_vikend_u_dnipropetrovsku.htm
«Flеur'но-Крихітний» вікенд у Дніпропетровську! 23 і 24 квітня в Дніпропетровську відбудуться концерти «Flеur« та «Крихітка», на яких колективи презентуватимуть свої нові альбоми.
Своє десятиріччя чарівні Flеur відзначать новим релізом.

Це вже шоста студійна робота одеського гурту, що став за час існування добре відомим та улюбленим в Україні, Росії та інших країнах світу.

Подвійний програмний альбом отримав назву "Тисяча світлих ангелів"
До альбому увійшли 16 пісень. Робота над ними велася останні півроку в Одесі. Цього разу гурт відмовився від послуг столичних студій, зробивши вибір на користь природного місця проживання та відсутність суєти. У записі брали участь близько двох десятків людей: склад гурту, а також спеціально запрошені музиканти. Задіяно понад півсотні різних інструментів: струнних, духових, ударних, народних, екзотичних ...

Реліз альбому призначено на 10 квітня 2010 року, а далі гурт вирушитьу невеликий тур по Україні з презентацією нової програми. На концертах прозвучать усі без винятку пісні нового альбому, а також ретроспективний блок. У складі Flеur можна буде почути (і побачити) нових музикантів, які приєдналися до групи після студійної роботи над альбомом.

Першими придбати альбом шанувальники зможуть на концертах туру. У роздрібний продаж видання надійде з травня. По закінченні кожного виступу група проведе автограф-сесію.

Початок концерту - 23 КВІТНЯ о 20:00 у кафе ПроJazz (вул. Рогальова, 12б). Вартість квитків - 100 грн. - попередньо, 120 - в день концерту!