весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/20/banki_pochali_prinositi_pributok.htm
Банки почали приносити прибуток. Найбільші банки відновлюються після кризи, і більшість з них знову стають прибутковими за рахунок отримання відсоткових доходів, - інформує "Економічна правда".

Про це пише газета "Комерсант-Україна" із посиланням на дані про діяльність 14 найбільших банків за перший квартал 2010 року.

Збиток за три місяці показали лише УкрСиббанк (716,93 млн. гривень), Промінвестбанк (151,53 млн. гривень), "Фінанси та Кредит" (22,88 млн. гривень) і "Форум" (267,51 млн. гривень), тоді як інші зуміли отримати прибуток.

Основною статтею доходу банків був процентний дохід за виданими раніше кредитами, а головними статтями витрат - сплата відсотків за депозитами й іншими залученими пасивами, а також відрахування в резерви.

Активніше за інших резерви збільшували ВТБ Банк (на 1,52 млрд. гривень), Приватбанк (1,28 млрд. гривень) і УкрСиббанк (952 млн. гривень).

Такі фінансові показники дають можливість банкірам говорити, що вони починають виходити з фінансової кризи, зазначає видання.

Як відомо, у березні сукупні збитки банківської системи становили 1,37 млрд. гривень.