весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/2/svjato_dlja_ditei_z_socialno_nezahishenih.htm
Свято для дітей з соціально незахищених сімей до Великодня організував "Фронт змін". Свято для дітей з обмеженими фізичними можливостями та сиріт організувала 1 квітня Кіровоградська організація Політичної Партії «Фронт Змін» - дітлахи побували в Ляльковому театрі на виставі "Про Хому та щуку". Щоб усі бажаючі могли потрапити на виставу – «Фронт Змін» організував доїзд глядачів до театру.

Також у ці передсвяткові дні в рамках акції «Допоможи добру» активісти «Фронту Змін» завітали з адресною допомогою до соціально незахищених родин Кіровограда. 100 сімей отримали великодні набори, які допоможуть зробити свято Великодня яскравішим та смачнішим . В багатодітних родинах та прийомних сім'ях пригощатимуться колоритними багатокілограмовими пасхами від «Фронту Змін». А в одній родині, отримали ще й особливо потрібний тут подарунок – електричну плиту.

На зустрічі в Ляльковому театрі Голова Кіровоградської обласної організації Політичної Партії «Фронт Змін» Андрій Табалов звернувся до маленьких глядачів та їхніх батьків: «Я радий, що маю можливість привітати вас зі світлим і радісним святом Великодня. Сьогодні такий час, коли не можна бути самим по собі, потрібно допомагати один-одному, об'єднуватись навколо спільної справи. «Фронт Змін» разом Кіровоградським міським Центром соціальних служб для молоді і громадською організацією «Серце матері» вітають вас зі святом і запрошують на показ чудової вистави.

Особливо хочу поздоровити батьків, які своєю відданістю і вірою допомагають дітям відчути повноцінність життя. Надіюсь, що сьогодні, завдячуючи нашим спільним зусиллям та майстерності акторів, ми побачимо радісні очі наших дітей. І це буде для нас усіх найкращий подарунок! Зі святом вас!»