весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/2/22_500_griven_zibrano_na_drugomu.htm
22 500 гривень зібрано на Другому Великодньому Благодійному аукціоні! Напередодні Великодня у Кіровоградському обласному художньому музеї пройшов аукціон картин, які безоплатно передали художники та меценати.

До участі в аукціоні Художня галерея Андрій Кадигроба та медіа-група «весь Кіровоград» запросили півсотні кіровоградців – відомих та успішних людей нашого міста.

За рахунок коштів, що їх заплатили за картини Людмила Шубіна та Олександр Тарасов, Андрій Табалов та Ксенія Виткалова, Андрій Карауш та Віктор і Катерина Стерпул, Сергій Компанієць та Людмила і Руслан Згривець, Олександр Дануца і Тетяна Медінська, Геннадій Заболотний та Ольга Руденко, Ірина Овчіннікова і Вадим Дмитрієв буде придбано для обласної дитячої лікарні набір хірургічного інструментарію.

Також у рамках аукціону пройшла виставка великоднього шоколаду від студії «Діоніс» та писанок майстрині Тетяни Дзядик. Ресторан «Лайм» пригощав всіх кавою «Іонія» від торгового дому «Єлисаветградський стандарт», а фотографував акцію Іван Леонов.

Купили благодійні квитки до участь в аукціоні також: Ірина Вінарська і Віктор Андрєєв, Олег Лунгул і Олег Ткаченко, Вероніка Іванюк та Олександра Ткаченко, Павло Штутман і Жанна Січкарь, Ірина Бровченко, Оксана і Тетяна Юдіні, Наталя Попович і Микола Кадигроб, Андрій Кролевець і Юрій Литвин, Володимир Слівнов та Олександр Ткаченко, Ірина Саєнко та Світлана Негода, Василь Моцний і Лідія Літвішко, Юрій Тітов і Тетяна Пономаренко, Микола Мєздрін і Віталій Попіль, Віталій Яковлєв і Олексій Мак, Микола Цуканов і Микола Онул, Олександр Гавриленко, Олександр Знахаренко і родина Галащуків, Юрій та Вікторія Касьянові, Оксана та Олег Марченко, а також Ольга Бабій.

ДЯКУЄМО ДУЖЕ!!!!

Спасибі велике кореспондентам кіровоградських та всеукраїнських ЗМІ, які завітали на аукціон та надали йому розголосу серед широкої громадськості: каналу «1+1», «СТБ», обласному телебаченню, «Фотоінформу», газетам «Кіровоградська правда» та «Ведомости Плюс»!!!

Дивіться фоторепортаж тут!