весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/19/znamjanskii_front_zmin_pidtrimuye.htm
Знам'янський «Фронт Змін» підтримує спортивні заходи та заклади району. 16 квітня в Знам'янці проходили зональні обласні змагання серед шкіл міст Кіровоградської області «Шкіряний м'яч». За першість змагалися юні футболісти зі Знам'янки, Кіровограда, Олександрії та Світловодська. З рахунком 3:1 виграла команда з Кіровограда(16 школа). Призи - ексклюзивні торти у формі футбольного м'яча, для усіх чотирьох команд забезпечував Знам'янський осередок Політичної партії «Фронт Змін».

Того ж дня в Знам'янці відбулася ще одна спортивна подія - відкриття спортивно – розважального центру «Піраміда». Це перший в місті спортивний зал подібного типу. У відкритті взяли участь міський голова Знам'янки В. Крюков та голова Кіровоградської організації Політичної Партії «Фронт Змін» А. Табалов:

«Приємно, що тут відбувається відкриття спортивного закладу, а не що більш звично для мешканців області – його закриття. Адже спорт - це здоров'я нації, стратегічний напрямок розвитку регіону і держави. І дбати про здоров'я потрібно не від випадку до випадку, а систематично. В чому і допоможе знам'янчанам цей заклад – сказав на відкритті спортивного залу Андрій Табалов.