весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/19/zhurnalisti_poznaiomilis_blizhche.htm
Журналісти познайомились ближче з головним міліціонером Кіровоградщини. 14 квітня 2010 року в УМВС України в Кіровоградській області відбулася прес-конференція начальника Управління полковника міліції Віктора Пащенка.

Насамперед Віктор Михайлович ознайомив представників місцевих засобів масової інформації з основними завданнями органів внутрішніх справ області, які поставлено керівництвом МВС України. За словами Віктора Пащенка, найперше – це профілактика та розкриття злочинів, крім того, особливу увагу слід звернути на підвищення рівня довіри та поваги населення до міліції, посилити контроль за дотриманням співробітниками ОВС дисципліни і законності, забезпечити реєстрацію та всебічний розгляд заяв і звернень громадян.

Також очільник УМВС в області розповів журналістам про подальшу взаємодію з органами місцевого самоврядування і майбутні кадрові зміни в обласному апараті та міськрайорганах.

Віктор Пащенко проінформував присутніх про заходи, які будуть спрямовані на підвищення ефективності роботи Державної автомобільної інспекції, Управління по боротьбі з організованою злочинністю, Державної служби по боротьбі з економічними злочинами, відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, кримінальної міліції у справах дітей.

Наприкінці зустрічі Віктор Михайлович звернувся до представників ЗМІ зі словами подяки за висвітлення результатів роботи органів внутрішніх справ області та висловив сподівання щодо подальшої співпраці.