весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/19/v_oleksandriyi_zatrimano_chotiroh.htm
В Олександрії затримано чотирьох осіб, які чинили опір працівникам міліції! До чергової частини Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області по лінії «102» надійшло повідомлення про те, що біля одного із будинків невідомі особи заподіяли тілесні ушкодження двом місцевим жителям, - повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Прибувши на місце події, працівники міліції почали спілкуватися з потерпілими. В цей час одному з них зателефонували незнайомці та сказали підійти до одного з кафе, аби дізнатися, за що його побили. Правоохоронці з потерпілими та свідком бійки вирушили до вказаного місця. Там вони побачили чотирьох осіб, в подальшому було встановлено, що ними виявилися жителі Олександрійського району, віком від 19 до 48 років.

Працівники міліції підійшли до чоловіків, представились та запропонували проїхати до міськвідділу для з'ясування обставин пригоди. У відповідь один із молодиків почав висловлюватися в адресу правоохоронців нецензурною лайкою та погрозами щодо застосування фізичної сили. На неодноразові вимоги працівників міліції припинити протиправні дії, порушники не реагували, а, навпаки, продовжували поводити себе ще агресивніше і навіть намагалися заподіяти тілесні ушкодження свідку та правоохоронцям.

В цей час на місце події прибув наряд ВДСО, порушників було затримано та доставлено до міськвідділу. В результаті проведення медичного огляду встановлено, що чоловіки перебували у стані алкогольного сп'яніння. Стосовно зловмисників прокуратурою міста порушено кримінальні справи за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 296 (хуліганство), ч. 2 ст. 342 (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу…) та ч. 1 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.