весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/19/u_kirovogradi_studenti_zhartuvali.htm
У Кіровограді студенти жартували на серйозні теми! Вже всьоме з ініціативи головного управління МНС у Кіровоградській області та за активної підтримки управлінь у справах сім'ї та молоді, культури і туризму обласної державної адміністрації у Кіровограді з успіхом пройшов КВН під девізом «Запобігти.Врятувати.Допомогти.» У дотепності, кмітливості та гуморі змагалися команди студентів вищих навчальних закладів, коледжів та технікумів міста. З півоберта запалили зал своїм веселим танком маленькі гості з дитячого будинку «Барвінок». Про це повідомляє центр пропаганди ГУМНС у Кіровоградській області.

Вже декілька років поспіль незмінними ведучими заходу є вихованці клубу «Імідж» Маша та Кирило Мельники, які своїми жартами гідно доповнювали виступи конкурсантів. Після проведеного жеребкування вони побажали командам: «Ні пуху, ні пера», за що негайно ж були відправлені до біса.

Цього року у заході взяли участь 10 команд, які представляли комерційний технікум, технікум механізації сільського господарства, кооперативний коледж, технічний університет, інститут розвитку людини «Україна», юридичний інститут ХНУВС, кібернетико-технічний, машинобудівельний та медичний коледжі, а також Державну льотну академію. Хочеться відмітити невпинне зростання творчого рівня учасників конкурсу та якості жартів. Лідером у артистизмі, гуморі та вірності традиціям КВН була команда майбутніх юристів, та, на жаль, їм не вистачило знань з безпеки життєдіяльності. Та перемога все-таки дісталася студентам комерційного технікуму, які, як і у минулому році, були неперевершеними знавцями правил безпеки. А команда юридичного інституту перемогла у номінації «За краще розкриття теми художньо-мистецькими засобами». Нагороду за «Командну роботу» отримала льотна академія. У номінації «За кмітливість у вирішенні завдань» кращими визнано студентів інституту «Україна». Нагороду «За найдотепніший гумор» цілком заслужено отримали «зубри» КВНівського руху команда технічного університету «Сашині фломастери».

Важливо те, що подібні акції викликають жвавий інтерес у студентської молоді та сприяють популяризації професії рятувальника, змушують молодь згадувати правила безпеки та через спілкування та змагання зміцнюють дружбу між представниками різних навчальних закладів.