весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/19/u_kirovogradi_remontuyut_dorogi.htm
У Кіровограді ремонтують дороги! Загалом у першому півріччі 2010 року на проведення ямкового ремонту доріг міською радою передбачено 1,8 мільйона гривень, - повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

Як повідомив під час робочої наради міського голови Володимира Пузакова з керівниками комунальних підприємств Кіровограда директор департаменту ЖКГ Віктор Кухаренко, ремонтні роботи вже виконано на вулицях Короленка, Полтавській, Карла Маркса, у провулку Об'їзному та частково на вулиці Ушакова. Зараз робота триває на тій же вулиці Ушакова й на вулиці Шевченка. За дорученням міського голови до першого травня комунальники повинні ще здійснити поточний ремонт доріг на вулицях Пашутіна, Чорновола, Московській, 50 років Жовтня, Мурманській, Калініна, Декабристів та на проспекті Правди. До цієї ж дати на центральних вулицях дорожники оновлять білою й червоною фарбами смуги на пішохідних переходах.

Капітальний же ремонт наших вулиць, наголосив Володимир Пузаков, можна буде розпочати лише після затвердження міського бюджету.