весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/19/pivnih_nametiv_u_kirovogradi_bilja.htm
Пивних наметів у Кіровограді біля житлових будинків і поряд з закладами освіти не буде. Традиційно у травні в Кіровограді починають розгортати свою діяльність об'єкти сезонної торгівлі, - пише kr-rada.gov.ua.

Цього року департаментом розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку, спільно зі спеціалістами управління містобудування і архітектури, СЕС, ветеринарної медицини, МВС, МНС та спецінспекції попередньо ретельно попрацювали над проектом рішення про дислокацію об'єктів сезонної торгівлі у весняно-літній період 2010 року.

На засіданні робочої групи за участі кіровоградського міського голови Володимира Пузакова визначені місця розташування вуличної торгівлі в Кіровограді. До списку таких об'єктів входять: місця торгівлі пивом, прохолодними напоями, морозивом та продукцією власного виробництва з холодильного обладнання та столів з навісами біля об'єкта ресторанного господарства і торговельного підприємства, місця торгівлі квасом та морозивом зі спецобладнання, баштанними культурами, пивом, прохолодними напоями, морозивом та дрібними штучними товарами в торговельних наметах, а також об'єкти надання послуг біля дитячих розважальних атракціонів і торговельного обслуговування в місцях масового відпочинку.

Кожен об'єкт члени групи розглянули окремо, особливу увагу приділяючи пивним наметам, на діяльність яких нарікає чимало кіровоградців. Володимир Пузаков наголосив, що пивні намети й інші торговельні об'єкти сезонної торгівлі не можна розташовувати біля житлових будинків, дошкільних навчальних закладів та шкіл, у центральній частині міста. Тому значну частину заявлених у проекті об'єктів вирішено було не вносити до проекту рішення, який буде розглянуто на найближчому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Підприємці, які отримають дозвіл на провадження сезонної торгівлі, повинні будуть отримати необхідні дозволи міської санепідстанції, спецінспекції міської ради, укласти угоду про вивезення сміття та встановити біотуалети поруч з пивним наметом. У випадку невиконання вимог міської влади порушники правил здійснення сезонної торгівлі в Кіровограді втратять можливість займатися цією діяльністю.